Like Laranzuh on Facebook Follow Laranzuh on Twitter for latest happenings Subscribe to Laranzuh newsletter for latest news RSS Bookmark and Share
TürkçeEnglish

Laranzuh – Turkish Press Release

Laranzuh, herhangi bir yapımcıdan bağımsız olarak, Türkiye’de geliştirilmekte olan macera tarzında bir bilgisayar oyunudur.
Laranzuh, küçük bir köyün karanlık ve kasvetli atmosferi ile ıssız ve terk edilmiş çevresinde geçmektedir. Oyunda, bir kız ile ailesinin esrarengiz şekilde kaybolmasının ardındaki sırrı çözerken, kendinizi entrikalı olayların tam ortasında bulacaksınız.
Bilgisayar ile yaratılmış 3 boyutlu görüntüler yerine, özenle seçilmiş gerçek mekanların fotoğraflarıyla hayat bulacak olan Laranzuh, foto realistik gerçek zamanlı görsel efektler, hafızanıza kazınacak müzikler ve kendine özgü ses tasarımıyla, size unutulmaz bir deneyim yaşatacak.
Çıkış tarihi 2011-Yaz olarak belirlenen Laranzuh’un, Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede aynı anda satışa sunulması planlanıyor.
Laranzuh ile ilgili, test amaçlı çekilmiş ekran görüntüleri, kamera arkası görselleri ve daha birçok bilgiye www.laranzuh.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookCheck Our Feed